Vyhledat

Harley Owners Group Brno Chapter

H.O.G. Brno Chapter v tuto chvíli zatím ne příliš známý chapter, se rozhodl aktivně podílet na HD akcích, cestování a hlavně rozšířit svoje řady o další členy.

V červnu a červenci proběhla re-organizace jádra Chapteru a nyní se již naplno zapojujeme do dění v motorkářském, potažmo "Harley" světě.

Máte-li zájem o více informací o našem Chapteru, aktivitách, připravovaných akcích, nebo chcete-li si promluvit o tom, co to vlastně H.O.G. je, jak se stát členem a pod., kontaktujte našeho Activies Officera Jirku Jurkoviče na tel. 608 751 666 nebo na emailu jirka@hogbrno.cz, chcete-li se rovnou přihlásit, přečtěte si prosím článek "Jak se stát členem H.O.G. Brno Chapteru" (připravujeme) a naše Stanovy a zašlete přihlášku na prihlaska@hogbrno.cz

"Doufáme, že brněnský HOG bude fungovat co nejdéle a všem kteří se budou podílet na jeho fungování, přejeme spoustu šťastných kilometrů a skvělých zážitků ve skupině, která vzniká kvůli radosti z jízdy, cestování a společným okamžikům!" (MOTOCYKLY BRNO, spol. s r.o. - sponzor našeho Chepteru)


H.O.G. Brno Chapter v tuto chvíli zatím ne příliš známý chapter, se rozhodl aktivně podílet
na HD akcích, cestování a hlavně rozšířit svoje řady o další členy.

Webdesign STUDIO VIRTUALIS